Rezervacinės savitarnos sistemos neišvengiama ateitis

Savitarnos sistema – išnaudokite naujas galimybes

Sunku suvaldyti klientų srautus? Aptarnavimo sferoje neišvengiate klaidų? Modernizuokite ir automatizuokite aptarnavimo procesus panaudodami savitarnos sistemą. Taip sumažinsite laukiančiųjų eiles, pritrauksite daugiau žmonių ir padidinsite pardavimus.

Savitarnos sistema taikoma įvairiose srityse – apgyvendinimo, laisvalaikio, sporto, pramogų, maitinimo, gamybos, švietimo, kt. Ji lengvai integruojama į įmonės vidaus procesus ir programas. Galimybės priklauso nuo poreikio ir požiūrio platumo. Tereikia įvardinti „Acoris“ specialistams problematiką ir gausite jums tinkantį pasiūlymą.

Savitarnos sistemos galimybės

Pandemijos laikotarpis paskatino ieškoti bekontakčių aptarnavimo metodų, kad kuo mažiau nukentėtų verslai, ekonomika ir žmonės. Vienas iš itin patogių pritaikytų metodų – kortelių sistema, kuri ženkliai palengvina patekimo į vidų procesą. Gali būti taikoma tiek apgyvendinimo paslaugoms, tiek įmonių vidaus reikmėms. Kaip tai veikia? Kaip pavyzdį pasirinkime apgyvendinimo įstaigą:

 • klientas, rezervavęs kambarį ir iš anksto apmokėjęs reikiamą sumą, gauna PIN kodą;
 • atvykęs suveda kodą;
 • gauna kortelę;
 • su kortele patenka į kambarį;
 • išvykdamas grąžina kortelę atgal į įrenginį.

Kaip matote, šiame procese nebereikalingas žmogus. Išvengiama eilių ir įvairių aptarnavimo nesusipratimų.

Tai tik vienas iš modernių sprendimų, o jų yra kur kas daugiau. Pavyzdžiui:

 • QR kodas darbuotojams ir klientams, kurį nuskaitant patenkama į vidų ar gaunama paslauga;
 • PIN kodas su išduodamomis kortelėmis ar be jų;
 • mobilaus telefono programėlė;
 • kitos identifikavimo priemonės.

Kad ir kurį variantą rinksitės, savitarnos sistemos tikslas – supaprastinti jūsų veiklos procesus. Tada daugiau dėmesio galėsite skirti kitų veiksmų tobulinimui ir plėtrai.

Savitarnos sistema įmonėms padeda sukurti daugiau privatumo ir saugumo. Po kabinetus negali laisvai vaikščioti kas panorėję. Kiekviena spyna gali turėti kortelės nuskaitymo sistemą. Galite rinktis pagal poreikį – montuoti visiems kabinetams, ar tik pagal prioritetus. Taip pat į įmonę ar viešą įstaigą nepateks pašaliniai asmenys. Tokia sistema net gali tapti puikia prevencija, siekiant apsaugoti mokymo įstaigas nuo nelegalių veiksmų.

Savitarna aikštelėms ir privačioms valdoms

Valdote stovėjimo aikštelę (-es)? O gal nuomojote stovyklavimo vietą prie vandens telkinio? Jums prireiks automobilio judėjimo kontrolės su integruota savitarnos sistema.

Pavyzdžiui, stovyklautojams nuomojate privatų, aptvertą plotą, kuriame jie gali patogiai įsikurti, tačiau nenorite kas kartą valdyti vartų ar perduoti raktus. Įdiegus savitarnos sistemą, klientas internetu atlieka stovyklavimo rezervaciją, susimoka ir gauna QR kodą ar tiesiog užsakymo metu suveda automobilio valstybinius numerius, kuriuos atvažiavus sistema atpažins ir vartai atsidarys.

Stovėjimo aikštelėms veikia tas pats principas. Įmonėms, siekiančioms kontroliuoti stovėjimo aikštelę ir neleisti pašaliniams užimti vietų, greičiausiai nereikės apmokestinimo sistemos, pakaks automobilių valstybinių numerių atpažinimo. Taip pat galima įdiegti rezervavimo sistemą, jei pas jus dažnai lankosi klientai ar kitų padalinių darbuotojai. Be to, galima integruoti daugiau funkcijų.

Apmokestinimo sistemą galima jungti su praleidimo kontrole ir vietos (-ų) rezervavimu. Taip pat susieti su elektromobilių įkrovimo stotelėmis.

Savitarna inventoriaus nuomai

Dviračių, paspirtukų, valčių, irklenčių ir kito sporto ir laisvalaikio inventoriaus nuoma Lietuvoje dar žengia pirmuosius žingsnius. Todėl tai puiki verslo idėja dar neperpildytoje rinkoje. Tereikia atidžiai įvertinti vietoves ir žmonių poreikius ir pateikti, ko jiems reikia labiausiai.

Kaip tai veikia? Atsižvelgiant į nuomojamą inventorių, reikės:

 • programėlės;
 • mokėjimo sistemos;
 • QR kodo ar kito identifikatoriaus;
 • pritaikytų užraktų.

Klientas su QR skaitytuvo programėle nuskenuoja įrangos QR kodą, automatiškai prisijungia prie mokėjimo sistemos, susimoka ir atsirakina įrangą. Viskas paprasta ir patogu. Jums nereikia samdyti kiekvienam nuomos punktui darbuotojų.

Ar pasinaudosite šiomis galimybėmis? O gal turite idėjų, tik nežinote kaip joms pritaikyti savitarnos sistemą? Susisiekite su UAB „Acoris“ specialistais jau dabar tel.: +370 630 23304, vadyba@acoris.lt.