Rezervacijos sistema – efektyviam paslaugų automatizavimui

Rezervacijos sistema – efektyviam paslaugų automatizavimui

Norite klientus aptarnauti greitai ir sklandžiai? Siekiate sumažinti apkrovas darbuotojams ar net atsisakyti nuostolingų darbo pozicijų? Išnaudokite rezervacijos sistemą. Šiuolaikinės technologijos ir kūrybiški sprendimai padeda rasti modernius būdus, kaip sutrumpinti kliento kelią nuo pirkimo iki paslaugos gavimo.

Rezervacijos sistema – kas tai?

Rezervacijos sistema – senas metodas, tačiau jis nuolat modernizuojamas. Seniau, norint iš anksto rezervuoti staliuką restorane, reikėdavo paskambinti ar net užeiti ir susitarti. Užsisakant nakvynę, vykdavo susirašinėjimas ar derinimas telefonu. Dabar galima ne tik internetu rezervuoti paslaugą, už ją sumokėti per el. bankininkystę, bet ir pasinaudoti visiškai savarankiškai, nesusitinkant pasitinkančio personalo. Pavyzdžiui, po užsakymo patvirtinimo klientas gauna QR kodą, kurį nuskenuoja eidamas į baseiną ar teniso aikštelę.

Rezervacijos pritaikymo būdų yra įvairių, tereikia tinkamai išsirinkti.

Kam lengvai pritaikoma rezervacijos sistema?

 • Apgyvendinimo paslaugoms (viešbučiai, moteliai, privačios rezidencijos, kt.) Galimybė suderinti su trišalėmis sistemomis (Airbnb, Booking, kt.).
 • Pramogų verslui (laisvalaikio ir sporto aikštelės, baseinai, sporto inventorius, kt.).
 • Aptarnavimo vietoms (stovėjimo aikštelės, elektromobilių įkrovimas, kt.).
 • Vidinėms įmonių reikmėms (klientų, kitų padalinių darbuotojų įleidimui, privačioms stovėjimo aikštelėms, kt.).

Variantų gali būti įvairių, jei šiame sąraše savo paslaugų neradote, susisiekite su „Acoris“ specialistais ir aptarsime.

Kaip tai veikia?

Siekiant maksimaliai išnaudoti rezervavimo sistemą, rekomenduojame ją suderinti su pasirinktu identifikavimo metodu. Jau užsiminėme apie vieną iš būdų – QR kodą, kurį gauna klientas ir nuskaito jūsų paslaugos vietoje įrengtas QR skaitytuvas. Tačiau galimybių yra kur kas daugiau. Norint išsirinkti tinkamą, reikėtų įvertinti klientų poreikius ir psichologiją. Nors naujoji pilnamečių karta mielai naudojasi naujausiomis identifikavimo galimybėmis, vyresni dar gali vertinti skeptiškai. Taigi apmąstykite, ar jūsų tikslinio kliento neglumins biometrinių duomenų nuskaitymo sistema, pavyzdžiui, veido ar pirštų antspaudo atpažinimas. Jei trikdys, atmeskite ir rinkitės iš kitų pagal patogumą.

Galimi rezervaciją atlikusio kliento identifikavimo metodai:

 • QR kodas
 • PIN kodas
 • kortelė
 • pakabukas
 • telefono programėlė
 • veido, piršto atspaudo nuskaitymas

Pakabukai, kortelės ir kitos atpažinimo priemonės tinkamos įmonės vidaus reikmėms. Pavyzdžiui, verslo partneriams ar klientams, padalinių darbuotojams, kurie periodiškai atvyksta į centrinę būstinę. Tokie asmenys rezervuoja susitikimą, automobilio stovėjimo vietą ir atvykę suderintu laiku, panaudoja turimą identifikavimo priemonę. Veido ar piršto nuskaitymas taip pat labai patogus įmonės srautų valdymui ir darbo laiko fiksacijai.

QR ar PIN kodas labai patogus aptarnavimo sektoriui – laisvalaikio pramogoms, apgyvendinimui, kai kurioms SPA paslaugoms ir pan.

Kokia modernizuotos rezervacijos sistemos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje siekiama visiško paprastumo, efektyvumo ir spartumo. Ypatingai jaunesnė nei 35 metų karta mieliau renkasi bekontaktį aptarnavimą. Šiam poreikiui įtaką padarė ir pandemija. Dalis žmonių vis dar laikosi atsargumo taisyklių, o kitiems tiesiog patiko šio laikotarpio pokyčiai. Todėl tokie klientai mieliau rinksis keleto mygtukų paspaudimus, negu bendravimą telefonu ar el. laiškais. Tad ar jūs būsite tie, kurie galės pasiūlyti modernų rezervacijos metodą?

Rezervacijos ir asmens identifikavimo sistema leidžia:

 • sumažinti darbo vietų skaičių;
 • sutrumpinti laukiančiųjų eiles;
 • paspartinti pardavimus;
 • apsisaugoti nuo žmogiškojo faktoriaus klaidų;
 • sutrumpinti kliento kelią iki jūsų;
 • prijungti duomenų valdymo ir buhalterines sistemas ir sumažinti darbo krūvį.

Daugiau galimų naudų sužinosite pokalbio su „Acoris“ specialistais metu.

Papildomi rezervacijos sistemos privalumai

Kiekvieno verslo tikslas – didinti pardavimus. Rezervacijos sistemą galima suderinti su jūsų marketingo priemonėmis ir dar labiau įtraukti vartotoją. Pavyzdžiui, integruoti nuolaidos kodų ar specialių pasiūlymų siuntimą patvirtinus rezervaciją. Galimybių yra įvairių, svarbu jomis pasinaudoti.

Susisiekite su „Acoris“ komanda ir gaukite jums naudingiausią pasiūlymą – tel. +370 630 23304, el. paštas info@acoris.lt.