Paslaugų užsakymas ir rezervavimas

Renginių administravimas

Renginių administravimo sistemos

Sistema užtikrina galimybę parduoti išankstinius bilietus, dovanų kuponus, automatizuoti paslaugų kontrolės ir apskaitos procesus, organizuoti įvairias kampanijas su išskirtiniais pasiūlymais, reklamos galimybės.

Užsakymų rezervavimas

Užsakymų priėmimo/rezervacijų sistemos

Vyksta teikiamų paslaugų reklama, išankstinė  rezervacija ir  apmokėjimas: klientas gauna patvirtinimo kodą, su kuriuo tiesiogiai gali naudotis visomis ar dalimi paslaugų.

Paslaugų įmonių (SPA, viešbučių, pramogų parkų, kt.) klientas rezervavęs ir apmokėjęs paslaugas tiesiogiai gali naudotis visomis ar dalimi paslaugų (patekti į kambarį, SPA, pramogų vietas), gauti maitinimą, nuomotis inventorių, patogiai atsiskaityti už papildomas paslaugas.

Atsiskaitymai už paslaugas/Bilietai, dovanų kuponai

Atsiskaitymai už prekes ir paslaugas

Sistema automatiškai skaičiuoja suteikiamų paslaugų kainą, kurią galima padengti įsigytais bilietais ar dovanų kuponais, taip pat apmokėti pas kasininkę arba savitarna (grynais, bankine kortele, e-bankininkyste, SMS).

Kortelių ar kitų priemonių pagalba galima atsiskaityti už įvairias prekes ir paslaugas (valgykloje, perkant iš savitarnos užkandžių, gėrimų automatų ar kitas paslaugas).
Mokymo įstaigose  sistema administruoja mokamą ir nemokamą maitinimą (sąskaitų papildymas, ataskaitų teikimas).
Paslaugas teikiančiose įmonėse už paslaugas ir prekes galima atsiskaityti tiek iš anksto, tiek vietoje klientams patogia forma. Galimi savitarnos sprendimai.

Apgyvendinimo administravimas/e-bendrabutis

Apgyvendinimo administravimo sistemos

Mokymo įstaigoms aktuali bendrabučio/viešbučio  sistema  skirta kambarių rezervavimui, mokesčių skaičiavimui, apmokėjimui. Proceso valdymas didina veiklos efektyvumą, patogu darbuotojams ir klientams.

Bendrabučių administravimas yra rankiniam darbui imlus ir komplikuotas procesas:

  • Dideli informacijos kiekiai (apie kambarius ir turtą, gyventojus, paslaugas ) bei dėl to pasitaikančios mokesčių skaičiavimo klaidos
  • Neūkiškumas, kurį lemia nepilnos ir neskaidrios apskaitos
  • Skolų administravimo keblumas
  • Jaunimo lūkesčių neatitikimas (nori aiškiai ir operatyviai tvarkyti reikalus)

Siekdami palengvinti administratorių darbą, padidinti bendrabučio  pajamas ir  pagerinti gyventojų pasitenkinimą, sukūrėme  modernią bendrabučių administravimo sistemą „e-Bendrabutis“ .

Automatizuotas mokesčių apskaičiavimas (visi mokesčiai už konkretų laikotarpį ir sąskaitos apmokėjimui pateikiamos el. paštu, savitarnos portale „Mano bendrabutis“.

Mokesčių archyvas/sąskaitų siuntimas (praėjusių mokestinių laikotarpių duomenų peržiūra, sąskaitų siuntimas gyventojų sąrašui arba konkrečiam gyventojui).

Gyventojų skaičiavimas (gyventojų skaičiaus nustatymas kiekvieną dieną ir vidutinis gyventojų skaičius).

Trumpalaikių gyventojų skaičiavimas (gyventojų skaičiaus nustatymas kiekvieną dieną ir vidutinis gyventojų skaičius).

Gyventojo nustatymai konkrečiam bendrabučiui ir kambariui (užstatas, skalbimas, džiovinimas, skola, permoka).

Lankstūs atsiskaitymo metodai, daug atsiskaitymo kanalų, skolininkų kontrolė, ataskaitos.

SPA praėjimo kontrolės sistemos
Viešbučių paslaugų ir praėjimo kontrolės sistemos