„STATREG“ statybininko kortelė – daugiau skaidrumo ir efektyvumo darbuotojų valdyme

Siekdamas sumažinti nelegalų darbą statybose, taip pat pajamų neapskaitymą ir nedeklaruojamas pajamas pagal verslo liudijimus, Seimas dar 2021 m. pabaigoje priėmė Statybų ir kitų įstatymų pakeitimus, numatančius papildomas pareigas statytojams (užsakovams), rangovams bei pačius statybos darbus vykdantiems fiziniams asmenims bei sukūrė naują priemonę – skaidriai dirbančiojo asmens identifikavimo kodą (SDID). Jame užfiksuoti duomenys gali būti patikrinti, jie nurodo darbuotojo, savarankiškai dirbančio asmens arba į Lietuvą komandiruoto asmens statusą. Kitaip tariant, informacija leidžia nustatyti, ar asmuo statybose dirba legaliai.
Neturintiems skaidriai dirbančio darbuotojo kodo, o taip pat ir užsakovams bei rangovams grės baudos. 

Kaip be didelių sąnaudų ir efektyviai įvykdyti naujus reikalavimus? Į pagalbą statybos įmonėms ateiname mes.

UAB „ACORIS“, bendradarbiaujantis su Lietuvos Statybų Asociacija, rekomenduoja STATREG  statybininko korteles. 

 

statybininko pasas priekisstatybininko pasas galas

NFC skaitytuvo dėka nuskaičius kortelę gaunama informacija:

 

statybininko paso nuskaitymo informacija

Kortelę kiekvienas darbuotojas galės pateikti tikrinančiam inspektoriui.

Ši kortelė ne tik išsprendžia SDID kontrolės problemą, ją  galima naudoti  praėjimo kontrolei. Darbuotojai su šia kortele į patalpas ar teritoriją patenka tik numatyta tvarka, siunčiami pranešimai vadovams apie vėluojančius atvykti, galimas atvykusių/neatvykusių į darbo vietą darbuotojų registras. 

Kortelė gali būti naudojama laiko apskaitai. Nuskaičius kortelę, automatiškai fiksuojamas atvykimas į / išvykimas iš darbo vietos, formuojamas tabelis. Sistema gali būti integruojama su naudojama buhalterine programa, įrankių tvarkos moduliuose ar kitomis verslo valdymo sistemomis.

Įdiegusios STATREG kortelę, įmonės ne tik įvykdys įstatymo reikalavimus, bet ir galės sutaupyti optimizuodamos valdymo procesus.

Galite pasitikėti ACORIS profesionalais. Mes konsultuojame, projektuojame ir įdiegiame sistemas jūsų verslo sėkmei.

Daugiau informacijos