Praėjimo kontrolės sistema – efektyviam verslui

Vis dar naudojate senus praėjimo kontrolės metodus? Nesukontroliuojate vėluojančių ir simuliuojančių darbuotojų? Išnaudokite naujausias technologijas ir ženkliai palengvinkite veiklos procesus. Modernizuota ir jūsų poreikiams pritaikyta praėjimo kontrolės sistema – lengviausias sprendimas.

Praėjimo kontrolės sistema – kas tai?

Tai specialus identifikavimo kompleksas, kuriam naudojama:

 • praėjimo kontrolės įrenginiai, skaitytuvai;
 • programinė įranga;
 • asmens identifikatorius.

Kompleksas parenkamas pagal poreikį ir galimybes. Pagrindiniai įrenginiai – elektroninės ar magnetinės spynos, kodų skaitytuvai, turniketai, kt. Variantų yra įvairių. Atitinkamai, pagal pasirinktą įrenginį, pritaikomas asmens identifikatorius. Pavyzdžiui, QR ar PIN kodas, biometriniai duomenys, kortelė ar kt. Skaitytuvai su praėjimo įrenginiais susiejami programine įranga: asmeniui pateikus, tarkime, QR kodą spyna atsirakina.

Kaip efektyviai išnaudoti modernias galimybes?

Norint dar efektyviau panaudoti praėjimo kontrolės sistemą, galimą ją susieti su darbo laiko apskaita, buhalterija, CRM ar kitomis jūsų programomis. Tai padės sumažinti darbuotojų krūvį ir dėl žmogiškojo faktoriaus pasitaikančias klaidas.

Kaip tai vyksta? Tarkime, sistemą susiejate su darbo laiko apskaita:

 • atvykęs darbuotojas, pateikęs identifikavimo priemonę, užfiksuojamas;
 • įėjus į vidų prasideda dienos darbo laiko apskaita;
 • jei darbo metu darbuotojas išeis asmeniniais reikalais, darbo laikas nesiskaičiuos. Tęsis tik tada, kai grįš.

Jeigu jums reikia dar griežtesnės kontrolės, galima ieškoti papildomų ar kitų sprendimų. Pavyzdžiui, skaitytuvas pastatomas prie įėjimo į gamybos cechą. Laikas skaičiuojamas ne nuo tada, kai darbuotojas pateko į įmonės patalpas, bet į savo darbo vietą. Visada bus aišku, kada vėlavo, kada nelegaliai prasitęsė atostogas ir tikėjosi, kad niekas nepastebės.

Kontrolės sistemą vidaus patalpose galima naudoti ir saugumo tikslais. Į kabinetus / patalpas, kur saugoma vertinga informacija ar kitas turtas, galėtų įeiti žmonės, turintys asmens identifikavimo priemonę. Jei reikia ypatingos apsaugos, verta rintis biometrinių duomenų skaitytuvą.

Kaip praėjimo sistemą pritaikyti atviroms erdvėms, statybų vietoms? Rekomenduojame specialią programėlę, kuri bus įdiegta darbuotojo telefone ir susieta su jūsų programine įranga. Darbuotojui atvykus sistema automatiškai fiksuos jo buvimo koordinates ir skaičiuos darbo valandas iki tol, kol jis išvyks iš jūsų nustatytų koordinačių.

Praėjimo sistemą sujungus su klientų valdymo programa, galima panaudoti duomenų kaupimo ir rinkodaros tikslais. Pavyzdžiui, pas jus atvykstantiems klientams suteiksite privilegijų, naudų, mainais fiksuosite jų apsilankymo periodiškumą, siųsite pasiūlymus, priminimus ir pan.

Idėjos paslaugų teikimo vietoms

Praėjimo kontrolės sistemą verta diegti ne tik įmonės biure, bet ir paslaugų teikimo vietose. Pavyzdžiui, sporto klubuose. Klientas internetu užsisako norimą apsilankymų skaičių, trukmę ir gauna QR kodą. Kas kartą atvykęs jį nuskenuoja ir patenka į vidų. Jei skaičiuojama laiko trukmė, išeidamas taip pat pateikia kodą. Jį gali naudoti papildomai apmokestintai įrangai, tarkime, masažo kėdei. Automatizuota sistema padės sutaupyti.

Privačioms stovėjimo aikštelėms darbuotojų apskritai nereikia. Viską atlieka automatizuota sistema. Tokių variantų, kur nereikia žmogaus, gali būti įvairių, tereikia tik idėjų.

Panaudoję sistemas, suteiksite darbuotojams kūrybiškesnių, įdomesnių darbo pozicijų. Taip prisidėsite prie jų gerovės ir kartu auginsite savo verslą. Šiais laikais vis mažiau norinčių sargauti ar užsiimti mechanine veikla, kurią lengvai gali pakeisti technologijos.

Praėjimo kontrolė lengvai pritaikoma:

 • viešbučiams, apgyvendinimo įstaigoms;
 • sporto, laisvalaikio erdvėms;
 • paslaugų teikimo vietoms;
 • viešoms ir privačioms įtaigoms, biurams;
 • automobilių stovėjimo aikštelėms;
 • privatiems parkams;

Jūsų idėjos – „Acoris“ sprendimai

Turite verslo idėją ar jo optimizavimo ketinimų? Susisiekite su UAB „Acoris“ personalu, įvardinkite lūkesčius ir gausite jūsų situacijai pritaikytus sprendimo pasiūlymus, tel.: +370 630 23304, el. paštas vadyba@acoris.lt.