Nauja poilsiaujančių registracijos sistema

Rezervacijos sistema su automatine poilsiautojų registracija

Nuo liepos 1-osios Lietuvoje keičiasi atvykstančių turistų registracijos tvarka. Nuo šiol į šalį atvykę svečiai bus registruojami Nacionalinėje turizmo informacinėje sistemoje, o tuo turės rūpintis kiekvienas apgyvendinimo paslaugos teikėjas. Patys verslininkai įsitikinę, kad pokyčiai gali atnešti rimtų nesklandumų, susijusių su duomenų sauga, o dalis tikina, kad ne visose kaimo turizmo sodybose galima rasti ir internetą. UAB Acoris turi sprendimą – rezervacijos sistemą su automatine poilsiautojų ir turistų registracija.

 

Kaip veikia?
Poilsiautojas kaip įprastai atsidaro Jūsų internetinę rezervacijos sistemą REZERV.LT ir ieško laisvo laiko savo poilsiui ar pramogoms. Išsirinkęs norimą laiką, užpildo savo kaip pirkėjo duomenis. Šalia yra mygtukas „pridėti svečius“ ir galima suvesti tiek žmonių, kiek jų atvyksta. Po sėkmingos registracijos duomenys automatiškai nukeliauja į VšĮ Keliauk Lietuvoje.

Nebereikės rūpintis internetu sodyboje, nebereikės lėkti, bėgti į didmiestį kuo skubiau registruoti atvykstančius svečius.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu +370 636 55559 arba el. paštu saulius@acoris.lt