Integruotų ACORIS sistemų sprendimai – dar efektyvesnis VDU Valdo Adamkaus sporto centro procesų valdymas

Sėkmingai įgyvendintas ACORIS specialistų kompleksinis projektas VDU V. Adamkaus sporto centre leis efektyviai valdyti atskirus procesus: įdiegta praėjimo kontrolės sistema, bilietų pardavimo ir patikros kontrolė sistema, išmani VDU parkingo sistema.

VDU turniketas

VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centras šiuo metu yra didžiausias Lietuvoje įvairioms sporto šakoms ir poreikiams pritaikytas universitetinis sporto kompleksas. Universiteto bendruomenės reikmėms skirtą sporto kompleksą sudaro tribūnų pastatas, krepšinio, salės futbolo, tinklinio ir kt. sporto šakoms pritaikyta sporto salė, futbolo stadiono aikštė su bėgimo takais ir šuolio į tolį sektoriais, lauko krepšinio aikštelės, grunto teniso aikštelė, dirbtinės žolės dangos teniso aikštelė, smėlio tinklinio aikštelė, universali aikštelė. Lauko tribūnose įrengta 1 000 sėdimų vietų. Šiame stadione treniruojasi ir dalį namų rungtynių žaidžia Kauno „Žalgirio“ futbolo komanda.

 

 

Šiuo metu didžiausias šalyje įvairioms sporto šakoms ir poreikiams pritaikytas universitetinis sporto kompleksas reikalauja efektyvaus valdymo, pritaikant modernias integruotas sistemas. 

Sporto centro erdvės - VDU Sporto centras

VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centro įvažiavimo kontrolės ir parkingo sistema

Suprojektuota ir įdiegta Sporto centro pravažiavimo kontrolės sistema  skirta nuotoliniu būdu valdyti, kas, kada gali įvažiuoti ir išvažiuoti iš centro, kontroliuoti parkavimo vietų kiekį darbuotojams ir svečiams, gauti ataskaitas. Tai patogi ir efektyvi sistema, taupanti žmogiškuosius resursus, darbo laiko sąnaudas. Sistema leidžia ne tik užtikrinti autorizuotų asmenų patekimą, bet ir optimalų parkavimo vietų valdymą, ataskaitų gavimą, jų duomenų analizę ir korekcijas.

 

Iki sistemos įdiegimo galiojusiai tvarkai palaikyti reikėjo atsakingo darbuotojo, kuris fiziškai turėjo stebėti ir spręsti/tikrinti, ar autorizuotas asmuo patenka, ryte atrakinami, o vakare užrakinami vartai neatitiko poreikių, lanksčiai reaguoti į įvairias situacijas, kildavo problemos patekti ne darbo metu, didelės darbo laiko sąnaudos ir kaštai.

Problemas išsprendžia integruota pravažiavimo  kontrolės sistema, valdoma nuotoliniu būdu. Į sistemą suvedus automobilių numerius, jie patenka į teritoriją leidimus turintiems darbuotojams ir/ar svečiams patogiu metu, pagal jų poreikius.

Papildomai, vienkartiniam įvažiavimui, administratorius gali įleisti automobilį vienu kompiuterio mygtuko paspaudimu, taip pat telefono skambučiu ar nuotoliniu pulteliu.

Sistema plėtojama, diegiama išmani VDU Parkingo sistema su vietų valdymu padaliniams.

 

Bilietų platinimo ir praėjimo kontrolės sistema

Terminuoti praėjimo leidimai ar vienkartiniai bilietai į renginį įdiegiami aktyvuojant NFC korteles, studentų ir darbuotojų pažymėjimus, pakabukus , gali būti  atsiunčiami į kliento, lankytojo telefoną QR kodo formatu, ar PIN kodu. Naudojant minėtus metodus, atidaromi vartai, ar atblokuojamas turniketas ir žmogus gali patekti bei išeiti iš teritorijos. 

Tai stadiono modernizacijos projekto dalis, iš esmės padidinusi patogumą klientams, srautų patekimo greitį. Sistema padeda užtikrinti, kad nekiltų nesusipratimų, netikslumų, eliminuoja žmogiško faktoriaus įtaką, garantuoja skaidrumą. Sistema taip pat pateikia duomenis apie lankytojų skaičių. Renginių organizatoriams tai svarbus rodiklis, analizuojant sėkmę, poreikius, kuriant ateities planus.

 

ACORIS specialistų projektuojamos ir diegiamos parkingo, praėjimo kontrolės, apskaitos sistemos gali būti sėkmingai integruojamos į turimas verslo valdymo sistemos, o tai leidžia efektyviai ir optimaliai valdyti procesus, on-line režimu matyti kylančias problemas (pvz. neautorizuotų asmenų patekimas į objektą, kt.), skubiai spręsti klausimus, planuoti optimizavimą ir tobulinimą.

 

Konsultuokitės su ACORIS ekspertais , pateiksime jūsų poreikiams pritaikytą sprendimą.