Automatinė Galimybių paso kontrolė – efektyvi ir lengva patikra

Nuo rugsėjo 13 d. prasidedanti privaloma ateinančių žmonių galimybių paso (GP) kontrolė  viešo maitinimo įstaigoms, viešbučiams, parduotuvėms, kultūros, pramogų ir sporto įstaigoms sudaro papildomų rūpesčių:  kaip optimaliai, saugiai ir taupant kaštus atlikti GP patikrą? Kaip užtikrinti klientų, lankytojų ir darbuotojų saugumą?

Galima tikrinti rekomenduojamu rankiniu būdu su mobiliu telefonu ar planšete, tačiau tai nuobodus ir papildomai kainuojantis užsiėmimas. Neatsitiktinai atsirado nauja profesija – GP tikrintojai, kurių aktyviai ieško verslas ir kitos institucijos, turinčios užtikrinti LR Vyriausybės nutarimų vykdymą.

 

Mes siūlome efektyvų sprendimą – automatinę GP kontrolę!

GP patikros procesą galima automatizuoti šiai būdais:

  • Sumontuojamas automatinės kontrolės įrenginys, kuriame priglaudus GP iškart užsidega žalia arba raudona lemputė, atitinkamai taip pat skleidžiamas garsinis signalas.

 

 

 

 

 
 

  • Jei jau naudojama praėjimo kontrolės įranga, galima ją papildyti QR kodų skaneriu, kuris įvertins, ar GP galiojantis,  ir nepraleis žmonių  su negaliojančiu GP.
  • Paprasčiausias variantas: turint praėjimo kontrolės įrangą  aktyvuoti asmens praėjimo galiojimo laiką tik GP galiojimo laikui.

 

 

Konsultuokitės, nes mūsų patirtis klientams padeda rasti geriausius sprendimus.