Įrengimų darbo kontrolė

Sistema kontroliuoja, kas ir kada gali dirbti su įrengimais (juos įjungti ar išjungti). Tai leidžia įrengimų darbo laiką priskirti konkrečių produktų gamybai, eliminuoti nesankcionuotą naudojimąsi įrengimais, analizuoti įrangos bei darbuotojų darbo efektyvumą (siekiama mažesnių sąnaudų, trumpesnių prastovų).
Svarbiausių gamybinių procesų parametrų matavimas

Svarbiausių gamybinių procesų parametrų matavimas, siekiant užtikrinti kokybės ir savikainos reikalavimus. Tai leidžia kontroliuoti jų atitikimą technologiniams reikalavimams, automatiškai pranešti apie nukrypimus, perspėti apie galimus gedimus, broką.
Nuotolinis technologinių procesų valdymas

Vykdomos funkcijos ir gaunamos naudos:
- Įrenginių nuotolinis įjungimas/ išjungimas. Sistema kontroliuoja, kas ir kada gali dirbti su įrengimais, tik tada aktyvuojamas įrenginio darbas. Tai leidžia įrenginio darbo laiką priskirti konkrečių detalių gamybai, eliminuoti nesankcionuotą naudojimąsi įrengimais (ne įmonės reikalams), analizuoti darbuotojų darbo efektyvumą (kad kuo trumpesnės prastovos būtų).
- Nuotolinis procesų parametrų matavimas (vartojamas galingumas, srovė ar kiti parametrai). Tai leidžia kontroliuoti jų atitikimą technologiniams reikalavimams, automatiškai pranešti apie nukrypimus, perspėti apie galimus gedimus.
- Nuotolinis vartojamo galingumo matavimas bei darbuotojų registracija leidžia įrenginio suvartotą energiją priskirti konkretiems projektams ar procesams, taip gryninant jų savikainą.
Šie sprendimai puikiai papildo modernios gamybos valdymo programos (ERP) funkcionavimą ir užtikrina gamybinių įrengimų valdymą per darbo vietose sumontuotus pramoninius kompiuterius ir specializuotus valdiklius.

