Įrankių, inventoriaus, gyvūnų apskaita

Įrankių, inventoriaus, darbo priemonių, gyvūnų apskaita

Raktų, knygų, inventoriaus, mechanizmų ir medžiagų kontrolės ir apskaitos sistema

Diegiame modernias kortelėmis ar kitomis identifikavimo priemonėmis paremtas skaitmenines apskaitos sistemas, kurios taupo įmonių ir įstaigų resursus bei darbuotojų ir lankytojų laiką.

Su el. identifikavimo priemonėmis registruojama, kas, kur, kada, kokiu tikslu buvo panaudota. Viešbučiuose, pramogų parkuose ir panašias paslaugas teikiančiose įmonėse efektyviai kontroliuojamas ir apskaitomas sporto ar laisvalaikio priemonių, inventoriaus naudojimas (apranga, dviračiai, paspirtukai, valtys, meškerės ir pan.), naudojimo trukmė. Sistema veiksminga nuomojant pvz. biuro inventorių, kt.

Statybos organizacijose sistema sprendžia brangių darbo priemonių, įrankių pasiėmimo, naudojimo laiko klausimus, aiški atskaitomybė (kas, kada paėmė, grąžino, kt.). Mokymo įstaigose sistema kontroliuoja kabinetų raktų,kompiuterinių ir kitokių priemonių pasiėmimą, naudojimą, grąžinimą, galima efektyviai pritaikyti bibliotekoje.

Raktai, knygos, multimedija, statybinės medžiagos ar kitas inventorius apskaitomi ir jų naudojimas identifikuojamas naudojant korteles (ar kitas priemones) bei daiktų identifikatorius (plastikiniai diskeliai, elektroninės vinys, dirželiai, lipdukai ir pan.). Gali būti panaudojamos jau naudojamos kitoms sistemoms priemonės, pavyzdžiui, praėjimo kontrolės kortelės.

Viena sistema gali būti naudojama keliuose skirtinguose objektuose, tinka laikinam naudojimui, pavyzdžiui, renginiams.

Visos įdiegtos sistemos apjungiamos viena programa, kurioje matosi išsamios naudojimo ataskaitos. Programa gali atlikti buhalterinės apskaitos funkciją arba būti integruojama su naudojama buhalterine programa ar kitomis verslo valdymo sistemomis.

Žemės ūkio įmonėms gali būti diegiama aktuali automatizuota gyvulių apskaita. El. identifikavimo priemonių pagalba registruojama jų buvimo vieta, automatiškai apskaitoma, kiek praėjo pro vartus ir sugrįžo atgal, esant nukrypimams nuo normos, iškart formuojami  pranešimai atsakingiems asmenims.

Žemės ūkio įmonių procesų optimizavimo sistemos