Atsiliepimai

Vytauto Didžiojo universitetas

Acoris specialistai mūsų universiteto Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre įgyvendino efektyvaus valdymo projektą: įdiegė pravažiavimo kontrolės sistemą, skirtą nuotoliniu būdu valdyti autorizuotų automobilių patekimą į teritoriją, įdiegė išmanią parkingo sistemą su vietų valdymu padaliniams bei praėjimo kontrolės ir bilietų sistemą. Sporto centro valdymas tapo efektyvesnis, taupome resursus, stebi augantį darbuotojų pasitenkinimą.

Mažeikių UAB „Tripletas“

Mūsų parkingo aikštelę, įrengtą šalia degalinės, kontroliavo sargas. Sudėtinga užtikrinti tinkamą trumpalaikę ir ilgalaikę apsaugą visą parą. Acoris specialistai įrengė parkingo sistemą, už kurią nuolatiniai klientai susimoka abonementinėmis kortelėmis, o vienkartiniai klientai gali patogiai sumokėti degalinėje. Taip išsprendėme daug problemų, matome ženklų efektyvumo padidėjimą.

Panevėžio garažų kooperatyvas

Turime penkiaaukštį garažą su 300 klientų, todėl turėjome iššūkių su atsiskaitymais, kildavo nesusipratimai, kai saugomose vietose automobilius palikdavo aplinkiniai gyventojai. Acoris įdiegta kortelinė įvažiavimo į teritoriją valdymo sistema leidžia patekti tik saviems automobiliams, galime efektyviai blokuoti nemokantiems klientams patekimą. Viskas veikia puikiai, daugiau saugumo klientams, neliko konfliktų su mėgstančiais išvengti mokėjimo už paslaugą.

Valstybinė Šiaulių kolegija

Acoris puikiai suprato mūsų iššūkius ir įgyvendino praėjimo kontrolės projektą, kuris mūsų kolegijos viešbutį pavertė „smart“ viešbučiu. Pasirinkus dieną, kambarį, sporto paslaugas, klientas sumoka internetu, gauna PIN kodą, su kuriuo patenka į visas užsakytas patalpas. Tikrai efektyvus sprendimas, įgyvendintas laiku ir kokybiškai.

Mykolo Romerio universitetas

Turime du studentų bendrabučius, kuriuose gyvena virš 400 studentų. Acoris padėjo išspręsti mokesčių už  bendrabutį apskaičiavimo, apmokėjimo ir kontrolės sistemą. Sistema leidžia netgi blokuoti praėjimą į bendrabutį, jei gyventojas piktybiškai neapmoka kas mėnesį sąskaitų

ACORIS KOMANDA VISADA PASIŪLYS SPRENDIMĄ, KAIP NAUJŲ IR VIS TOBULĖJANČIŲ TECHNOLOGIJŲ PAGALBA JŪSŲ VEIKLĄ PADARYTI EFEKTYVESNĘ, JŪSŲ VERSLUI SUTEIKTI PAGREITĮ, PADĖTI STIPRINTI JŪSŲ KONKURENCINES GALIAS DINAMIŠKOJE RINKOJE.