Apie Acoris

Komandos vadovas Albinas Bačiliūnas – inžinierius elektronikas, technikos mokslų daktaras. Savo veikloje Albinas jungia mokslininko smalsumą ir tyrinėjimą su inžinieriaus praktiko veikla, todėl jo sprendimai savyje talpina naujausius mokslo atradimus, inovatyvias technologijas ir praktinį pritaikomumą realiame gyvenime. Albinas ir komanda yra pelnytai užsitarnavę klientų pasitikėjimą savo siūlomais bei įgyvendintais sprendimais, nes jie orientuoti pasiekti tokio rezultato, kuris verslo įmonei, įstaigai, mokymo institucijai neštų naudą, spręstų problemas čia ir dabar.

Visame profesiniame Albino gyvenime tampriai susipynę svarbios ir šiandien projektų įgyvendinime reikalingos veiklos: nuo mokslinių tyrimų, analizės bei skirtingų technologijų sąveikų ieškojimo iki vadovavimo verslui, grupei verslų – klasteriui ir žmonių motyvavimo bei įkvėpimo naujomis idėjomis.

Technologijų versle itin svarbus yra nuolatinis tobulėjimas, nes keičiantis, progresuojant inovacijoms, šio verslo dalyvis privalo ne tik domėtis, bet pats aktyviai dalyvauti, išbandyti, perprasti, visą laiką kūrybiškai taikant konkrečiuose sprendimuose. Albino veiklumas ir energija gyventi įvykių centre skatina jį dalyvauti pačiuose įvairiuose pasaulio forumuose: JAV, Singapūras, Tel Avivas, Berlynas, Briuselis ir daug pasaulio aukštųjų technologijų centrų.

Visos žinios Albino vadovaujamoje kompanijoje virsta inovatyviais sprendimais verslui, o sukurti produktai yra pripažinti tarptautinės bendruomenės. Mokslininko aistra taip pat niekur nedingusi, kuriami sprendimai vertinami klientų, partnerių, o „Daugiafunkcinei e-paslaugų valdymo sistemai“ yra išduotas patentas drauge su KTU kolegomis mokslininkais, o JAV ir Kinijos inovacijų forume Silicio slėnyje buvo atrinkta tarp  geriausių inovacijų ir apdovanotas inovacijų prizu.Albinas Bačiliūnas nuottauka

Neretai girdime, kad trūksta glaudesnio mokslo ir verslo bendradarbiavimo, tačiau Albinas yra vienas retų pavyzdžių, kokį efektą ir vertę sukuria žmogus, gebantis savyje derinti mokslą, verslo išmanymą ir patirtį, diegiant kompleksinius sprendimus į gyvenimą.

Siekiant didinti verslo efektyvumą ir būti patrauklesniems klientams, pastaruoju metu  pasaulyje vis labiau diegiamos skaitmeninėmis technologijomis pagrįstos paslaugos. Šios priemonės padeda įmonėms bei įstaigoms sutaupyti daug laiko bei resursų, suteikia naudos, saugumo bei patogumo lankytojams, darbuotojams bei klientams. Tuo pačiu modernūs sprendimai gerina įmonės ar įstaigos įvaizdį ir patrauklumą.

Tam dažniausiai naudojamos elektroninės kortelės ir išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai  veikiantys asmens identifikatorius ar kaip e-piniginė.

UAB Acoris subūrė patyrusių ir daugelio metų patirtį sukaupusių profesionalų komandą iš verslo įmonių bei mokslo įstaigų, kurie įvertins Jūsų turimas priemones bei resursus, pateiks pasiūlymus bei pakonsultuos dėl optimaliausių sistemų diegimo, kokybiškai atliks diegimo darbus. Įdiegtoms sistemoms suteikiama garantija, atliekame apmokymus, vykdome palaikymą ir aptarnavimą.